Rekrutacja do przedszkola.png
ban-playdoh.jpg
aqua.jpg
galanowy.jpg
logo_eTw.png
Wyszukiwarka
Grudzień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
11 12 13 14 15 16 17
Poniedziałek, 18.12.2017
Miejsce: Galeria "Młyn" w Rypinie
Niedziela, 31.12.2017
Miejsce: Nowy Rynek Rypin
Grudzień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
11 12 13 14 15 16 17
Poniedziałek, 18.12.2017
Miejsce: Galeria "Młyn" w Rypinie
Niedziela, 31.12.2017
Miejsce: Nowy Rynek Rypin
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
ban-newsletter.jpg
I Festiwal Filmów Amatorskich STOPKLATKA - sobota
Termin:
Od: 07-10-2017, 11:00
Do: 07-10-2017, 20:30
Kategoria:
Miejsce:
Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8, Rypin
lokalizacja

Serdecznie zapraszamy na prezentacje festiwalowe I Festiwalu Filmów Amatorskich STOPKLATKA .

Na pokazy filmów konkursowych (sobota 7 października) oraz prezentacje niedzielne po godz. 14-stej wstęp jest wolny, na prezentacje "Stopklatka Dzieciom" (niedziela 8 padziernika , w godz. 11-14) wstep za okazaniem bezpłatnego biletu (bilety dostepne są w sekretariacie RDK oraz w Biurze Promocji Urzędu Miasta).

Zapraszamy na wielką filmowa ucztę.

PROGRAM FESTIWALU:

07.10.2017 r.  SOBOTA

11.00 - Otwarcie I FFA „ Stopklatka”
          - prezentacja etiudy filmowej „Skarb w Rypinie” zrealizowanej
            przez uczestników wakacyjnych warsztatów filmowych w RDK

Pokazy filmów konkursowych :
11.30 - „Gabi i jej kon”,  komedia, reż. Gabriela Korpanty (Ciechanów), 6:50 min.
11.45 - „Na ziarnku maku”, animacja poklatkowa, re¿. Kacper Olszewski (Stryków), 5 min.
12.00 - „Dłuższa historia Misia Tierri Bibi”, dokument fabularyzowany,reż. Wojciech Garus, (Piątek), 4:50 min.
12.15 - „Pierwszy krok”,  film fabularny, rez. Dariusz Janiczak (Kraków), 6:50.
12.30 - „Na zawsze”, dramat, reż. Jakub Kucharski (Brodnica), 11:30 min.
13.00 - „Śląski £añcuch Solidarności”, kino alternatywne, reż. Beata Migas, (Kraków), 15:30 min.
13.30 - „Pozytywka”, dramat/A'klee, reż. Adriana Haanh Nguyen- Anh, (Warszawa), 14:40 min.
14.00 - „Nie bój się”, thriller, re¿. Michał Chruściel (Ząbki), 6:40 min., 16+.
14.15 - „Chemia”, dramat, reż. Yuliia Pomorova, (Wrocław), 7:25 min.
14.30 - „Arka Darka”, dokument, reż. Bartlomiej Patoka, (Siechnice), 34 min.

PRZERWA
Pokazy filmów konkursowych -c.d.
16.00 - „Ostatnia szansa”, dramat, reż. Jakub Grad (Jędrzejów), 38:40 min.
16.55 - „Rytuał”, film fabularny, reż. Daniel Zagórski, (Łódź), 3:30 min.  
17.00 - „Nastała światłość”, dokument, reż. Marek Hajduk (Wrocław), 18 min.
17.30 - „Apatia”, dramat, reż. Kamil Bukłaha (Wrocław), 6 min.
17.45 - „Idea”, film animowany, reż. Arkadiusz Rataj (Ostrów Wielkopolski), 6:30 min.
18.00 - „Chimera”, psychologiczny, reż. Kuba Januszewski (Suchy Las), 30 min, 16+.
18.45 - „Sztuka przekraczania”, dokument, reż. Michał Barañski (Lublin), 30 min.
19.30 - „Profesor Polska”, komedia wojenna, reż. Tomir Dąbrowski (Lidzbark Warmiński), 16 min.
20.00 - „Niebyt”, dramat psychologiczny, reż. Kamil Bukłaha (Wrocław), 18 min. 16+

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ