bip2.jpg
Rekrutacja do przedszkola.png
nauka zdalna.jpg
dziennik elektroniczny.jpg
ban-playdoh.jpg
aqua.jpg
galanowy.jpg
logo_eTw.png
Wyszukiwarka
Czerwiec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
7 8 9 10 11 12 13
Czwartek, 17.06.2021
Miejsce: Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie, ul. Warszawska 20, 87-500 Rypin, Sala Wystaw i Promocji
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
ban-newsletter.jpg
Misja i Koncepcja Pracy

 

„Lata dzieciństwa są górami, z których rzeka życia bierze swój początek”

J. Korczak

 

Przedszkole Miejskie Nr 1 w Rypinie jest przedszkolem z oddziałami integracyjnymi, do którego uczęszczają dzieci z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Mając na uwadze potrzeby najmłodszych, nasza placówka dokłada wszelkich starań aby rozwijać indywidualne możliwości i predyspozycje oraz talenty wychowanków przedszkola.

Dokładamy wszelkich starań, aby dziecko czuło się akceptowane, zadowolone i szczęśliwe. Każde dziecko traktujemy w sposób podmiotowy zwracając uwagę na jego indywidualne potrzeby. Dążymy do tego, by w przedszkolu czuło się akceptowane, zadowolone i szczęśliwe. W poczuciu bezpieczeństwa, życzliwości i akceptacji wspomagamy rozwój dziecka zarówno uzdolnionego jak i o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Kształtujemy postawy: proekologiczne, prozdrowotne, patriotyczne oraz moralno-społeczne.

Pragniemy spełniać oczekiwania rodziców i środowiska lokalnego zapewniając wysoki poziom pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz stawiając na rozwój jakościowy przedszkola.

Naszą ambicją jest to, aby rodzice byli zadowoleni z naszych usług, a dzieci czuły się tu jak w domu – oddając dziecko pod naszą opiekę macie Państwo gwarancję wszechstronnego rozwoju waszego dziecka w miłej, serdecznej, rodzinnej atmosferze.

W realizację  naszych działań, misji i wizji placówki zaangażowani są wszyscy pracownicy przedszkola, rodzice i instytucje wspierające. Efektem wspólnie podejmowanych inicjatyw jest przedszkole, w którym dzieci czują się ważne, bezpieczne, mogą rozwijać swoje talenty i upodobania. Jednym słowem przedszkole, do którego przychodzą z radością.

Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz
się