bip2.jpg
Rekrutacja do przedszkola.png
nauka zdalna.jpg
ban-playdoh.jpg
aqua.jpg
galanowy.jpg
logo_eTw.png
Wyszukiwarka
Wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
21 22 23 24 25 26 27
ban-biblioteka.jpg
ban-pogoda.jpg
Banerek - repertuar.jpg
ban-newsletter.jpg
Czwartek, 30.04.2020
Kamila LaskowskaLiczba wyświetleń: 207
Otwarcie przedszkola

Szanowni Państwo

Od 6 maja br. przedszkole będzie otwarte. Z zajęć opiekuńczych w przedszkolu w pierwszej kolejności będą mogły skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką nad dziećmi w domu. Rodzice, którzy nie mają możliwości zapewnienia dziecku opieki,  proszeni są o informację do 4 maja (poniedziałek), do godz. 12.00. Zgłoszenie można przysłać drogą mailową na adres:    lub telefonicznie pod nr 54 2805797. Warunkiem zapisania dziecka do przedszkola będzie przedłożenie stosownych zaświadczeń z miejsca pracy (o zatrudnieniu i braku możliwości wykonywania pracy zdalnie).

Stopniowe uruchamianie pracy przedszkoli będzie przeprowadzone zgodnie z wytycznymi wydanymi przez Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego. Zgodnie z wytycznymi GIS prosimy rodziców, by nie przyprowadzali dzieci z objawami chorobowymi. Do placówki nie można posłać także dziecka, którego domownik odbywa kwarantannę.

Proszę o zapoznanie się z wytycznymi MEN i GIS dotyczącymi organizacji zajęć opiekuńczych w przedszkolu  od 6 maja 2020r.

O dalszej organizacji pracy będziemy informować na stronie internetowej przedszkola.

Wyślij na portal społecznościowy Facebook
Wyślij link e-mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ